Ako v Rusku urážajú novinárov?

Autor: Anastasia Sevastyanova | 19.4.2014 o 17:17 | (upravené 19.4.2014 o 20:23) Karma článku: 5,90 | Prečítané:  599x

Kruto a nemilosrdne. Pokiaľ sa na slovensku rozčulujeme nad hláškou terajšieho pána prezidenta, ktorý sa spýtal, či je istá novinárka analfabet, ruský líder strany LDPR uráža dokonca aj tehotné ženy. A to používa naozaj šťavnaté pejoratíva a prirovnania. Hnus.

Stalo sa to včera. Líder ruskej strany LDPR, Vladimír Žirinovskij mal tlačovku, ktorej sa zúčastnili aj dve novinárky z média "Rusko dnes". Položili mu otázku, čo si myslí o tom, že ruskí muži teraz nemôžu cestovať na Ukrajinu. Nech sa páči, jeho odpoveď. Absolútne mimo témy.

"Teraz hovorím o vás, o fúriach z Majdanu! Všetky máte besnotu maternice! Keby nebola besnota maternice, nebol by Majdan! Pozrite sa na tú hlúpu Irinu Faron (zle počuť meno), ona strieka nenávisť k Rusom! Má besnotu maternice, nemá milenca, nemá muža, nič nemá! Má zviera medzi nohami a cez svoje hlúpe ústa meče ohnivé plamene. A to isté máte aj vy! (prstom ukazuje na dve ženy- novinárky z vyššie spomínaného média). Čo vám treba?! Nehu vám treba! Kde máš tých svojích debilov (obracia sa na SBS-kára, čo stojí za ním)? Poďte sem vy dvaja! (vystúpia dvaja muži). Sem poďte!! Ja poviem a ty pribehneš ku ním a začneš ich znásilňovať. Ježiš vstal z mŕtvych! (ruský veľkonočný pozdrav). Choď ju bozkávať a objímať! (sotí do muža, ktorého zavolal sbs-kár). A ty choď za tou druhou a tiež ju bozkávaj! Ježiš vstál z mŕtvych!"

Ďalej sa aj samotný Žirinovskij pristúpil k novinárkam a povedal im, že parlament nie je miesto pre tehotné ženy.

"Choď domov!" ziapal po novinárke. Keď sa jej kolegyňa snažila oponovať, že sype urážky, nereagoval.

"Chráň dieťa radšej!" kričal "My potrebujeme zdravé deti! Čo sa staráš, ty lesba? Prečo ju obraňuješ? (pýta sa novinárky, ktorá mu oznámila, že ženu urazil) Choď preč aj ty! Choďte preč obe! Nebudete už pracovať v médiach! Máte ešte otázky? (spýtal sa publika) Chodia po Majdane tehotné, aj tu. Tehotné nemajú čo pracovať! Nepotrebujeme deti narkomanov! Seď doma a dbaj na dieťa! A maj menej kamošiek - lesbičiek! Hnusné lesbičky, vyžeň ich!"

Dúfam, že sa s týmto obrátia na súd. Tehotná žena sa dnes dostala do nemocnice, bohvie čo sa stalo, keď skončilo toto hnusné video. Chovanie tohto človeka je neskutočné. Neskutočne zlé.

Spomínané video môžete pozrieť tu: https://www.youtube.com/watch?v=31qzlxwzAo4

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Alternatíva pre Nemecko skutočnú alternatívu neponúka

Merkelová voľby vyhrala a ostáva mocná. Európa je naozaj vďačná.


Už ste čítali?